ČÍNSKÉ BYLINKY - O NÁS

Nabízíme kvalitní bylinné směsy od dvou výrobců - TCM Bohemia a TCM Herbs. Od obou těchto prestižních výrobců můžete produkty vybírat z kompletního katalogu.

Je zapotřebí si uvědomit, že jen samotný produkt u nás zakoupený, není všelékem. Důležitým faktorem, možná i důležitějším, než samotné bylinné směsi je náš životní styl, zahrnující každodenní stravu, životosprávu, životní stres, prostě každodenní nástrahy, se kterými se setkáváme a denně vypořádáváme. Co se týče právě těchto všedností, budeme postupně na náš web přidávat stručné zásady, jak proti nim jednoduše bojovat, pomocí jen nepatrného úsilí. Je to nejsnazší a i nejlevnější věc, kterou pro své zdraví můžeme udělat. Koneckonců žádná léčba není stoprocentně účinná, pokud jí sami nevěříme a nepodporujeme ji. Chce to jen chtít...
ProvozovnaNáš e-shop není pouze internetovým obchodem, ale zároveň i Vaším osobním poradcem při výběru těch optimálních doplňků stravy. Bylinné směsi Tradiční čínské medicíny (TCM) vycházejí ze zkušeností starých čínských lékařů. V současné době lze využívat bylinných směsí nejen na prevenci proti nemocem, ale i na stávající potíže, jakými jsou stres, snížená imunita, bolesti zad, kloubů, chřipky, alergie, zhoršené trávení a jiné neduhy, spojené s dnešní náročnou dobou. Kvalita produktů je u nás zaručena, každá šarže je testována. Kromě objednávky v našem e-shopu nás lze navštívit v našem Centru preventivní péče, kde mimo jiné nabízíme přímý prodej a diagnostiku TCM. Nebudete-li si jisti s výběrem bylinek, kontaktujte nás e-mailem: info@cinske-bylinky.cz nebo zde.