Kupuji skutečně kvalitní produkt?

TCM Herbs s.r.o. - garance kvality

  • Každá šarže bylinných tablet společnosti TCM Herbs s.r.o. je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy jako jsou rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď, baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny.
  • Všechny bylinné tablety společnosti TCM Herbs s.r.o. v našem prodeji mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na  460 druhů pesticidů (4skupiny), neboť pesticidy jsou dnes součástí celosvětového problémemu, obzvláště u produktů z tzv. Třetího světa. Často se stává, že zákazníci v domnění, že užívají bylinné preparáty, jsou naopak "zanášeni" dalšími nežádoucími "chemikáliemi".
  • Bylinné tablety společnosti TCM Herbs s.r.o. neobsahují žádné chemické látky (jako jediná pojivová látka je používaná přírodní mikrokrystalická celulóza v obsahu do 1%) neobsahují tak kyselinu aristolochovou.

Shrnutí na závěr

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety od společnosti TCM Herbs s.r.o. patří z hlediska množství a kvality (testováním každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny dopřát. Svědčí o tom následující fakt. Koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší. 1g bylinných tablet tak obsahuje 5g syrových bylin.