Pedi derm G10 (50 ml) Zobrazit větší

Pedi derm G10 (50 ml)

kh-1802

Nový produkt

Krém na zrohovatělou pokožku nohou

Více informací

149,00 Kč

Parametry

Obsah balení50 ml

Více informací

Nadměrné rohovatění pokožky některých partií těla je problém značně rozšířený. Bohužel je těžko řešitelný, neboť se jedná o záležitost genetickou. Na změkčení kůže před jejím odstraňováním se většinou používají výrobky, které mají alkalickou reakci a způsobují rychlé nabobtnání kůže. Tento naprosto běžně používaný postup ovšem nelze doporučit, neboť alkalická povaha prostředků narušuje kyselý ochranný povrch pokožky, což vede k jejímu vysychání a dalšímu praskání. Výsledný efekt ošetření je potom velice krátkodobý a ve své podstatě může z dlouhodobého hlediska situaci dokonce zhoršovat, zejména u jedinců postižených plísňovými onemocněními. Pro všechny, kteří se potýkají s problémy rohovatění pokožky nohou, je určen náš speciální krém PEDI-DERM G10, který je svým složením i účinkem v tomto směru vhodným přípravkem. Jedná se o neutrální krém bez éterických olejů. Přidáním specifických látek a éterických olejů lze dosáhnout kromě změkčení pokožky dalších účinků dle individuální potřeby. Po aplikaci PEDI-DERMU G10 je pokožka vláčná a zrohovatělá vrstva se lehce odstraňuje.

Hlavní obsahové složky:

Rostlinné oleje: sójový, kanolový, jojobový, včelí vosk. Lecitin. Emulgátory. Pantenol, glycerin, destilovaná voda.

Použití:

Postižená místa promasírujeme speciálním krémem PEDI-DERM G10. Maximální účinnost ošetření zajistíme 20–30 minutovým zábalem do FÓLIE PRO ZÁBALY. Změkčenou pokožku, její zrohovatělou vrstvu, pak snadno odstraníme.

Tip:

Jelikož je tento přípravek neutrální, je možné podle individuálních potřeb přidat éterické oleje. Přidáním některého z následujících éterických olejů dostaneme přípravek se silnými protizánětlivými účinky: levandule, čajovník, hřebíček, heřmánek. Přidáním rozmarýnového oleje nohy prokrvíme, zatímco šalvějový olej působí proti zvýšené poti­vosti. Nepřekračujte doporučené koncentrace uvedené v bezpečnostních listech éterických olejů!

INCI:

Aqua, Glycerin, Glycine soja Oil, Cetearyl alcohol, Canola Oil, Urea, Cera flava, Sodium cetearyl sulfate, Panthenol, Lactic Acid, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Thymus serpyllum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Citrus limon Peel Oil, Tocopheryl acetat, Rosa damascena Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Allantoin.

Skladování:

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.