Nosní olej baby (10 ml) Zobrazit větší

Nosní olej baby (10 ml)

kh-1602

Nový produkt

Olej na ošetřování nosu pro děti

Více informací

220,00 Kč

Parametry

Obsah balení10 ml

Více informací

Když se nachladí dospělý člověk, je pomoc většinou jednoduchá. Ovšem co dělat, jestliže stejné problémy trápí i dítě? Zde je každá rada drahá. Dětský nosík je podstatně citlivější a náchylnější k podráždění, a proto je nutné výběru dětských přípravků věnovat mimo­řádnou pozornost. NOSNÍ OLEJ BABY je vynikající přípravek bez jakýchkoli syntetických látek či minerálních olejů, které by mohly u dětí vyvolat potíže. Základ přípravku tvoří vysoce kvalitní mandlový rostlinný olej a třezalkový macerát. Další obsažené účinné látky jsou éterické oleje heřmánkový a levandulový, jejichž vynikající vlastnosti jistě netřeba široce popisovat. NOSNÍ OLEJ BABY tedy neobsahuje žádný mentol, jenž je sice velice účinný, ale může vyvolat při kontaktu s poškozenou sliznicí krátkodobě nepříjemné pocity. Použití heřmánku a levandule dodalo přípravku příjemnou vůni, kterou každé dítě rádo přijme.  

Přípravek NOSNÍ OLEJ BABY vytváří na nosní sliznici jemný olejový film chránící ji před vysy­cháním i před škodlivými vlivy životního prostředí. Použité éterické oleje jsou známé pro své antimikrobiální účinky, a proto mohou zabránit nasídlování a rozmnožování choro­boplodných zárodků v nosní dutině. Olej lze tedy používat nejen k odstranění následků nachlazení, ale pravidelně k denní péči o pokožku nosního okolí. V Ústavu pediatrie, porod­nictví a gynekologie Ukrajiny byl NOSNÍ OLEJ BABY na základě dohody s panem Hadkem testován u velkého počtu novorozenců s velkým perinatálním rizikem vývoje infekce. Dosažené výsledky svědčí jednoznačně o příznivém vlivu tohoto oleje na nosní sliznici – potvrdily zvýšení obranyschopnosti a obnovení přirozené mikroflóry nosní sliznice. 

Hlavní obsahové složky:

Rostlinné oleje:

mandlový, sójový, jojobový, třezalkový macerát. Éterické oleje: heřmánkový modrý, levandulový. Vitaminy A, E, F. 

Použití:

U větších dětí doporučujeme aplikovat několikrát denně na pokožku nosního okolí a dírky. Menším dětem, u kterých je tento způsob praktikovatelný jen obtížně, postačí několikrát denně vatičkou vetřít olej do nosního okolí a dírky. 

INCI: 

Prunus amygdalus Dulcis, Oil, Glycine soja Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Hypericum perforatum Flower Extract, Simmondsia chinensis Seed Oil, Lecithin, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Chamomilla recutita Flower Oil, Lavandula angustifolia Oil, Linalool, Geraniol, Limonene 

Skladování:

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.