Climafresh (100 ml) Zobrazit větší

Climafresh (100 ml)

kh-7101

Nový produkt

Osvěžovač vzduchu s povzbuzujícími účinky podbarvený vůní máty peprné

Více informací

275,00 Kč

Parametry

Obsah balení100 ml

Více informací

CLIMAFRESH

Osvěžovač vzduchu příjemné citrusovo-borovicové vůně podbarvené mátou peprnou. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.

Použití: 

Přiměřené množství osvěžovače aplikujte do ovzduší.

TIP: 

Osvěžovač aplikujte do prostoru kanceláří, domácností. Používat jej můžete v ložnicích i na toaletách. Vhodný je do skříní, do auta. Při aplikaci nenanášejte na palubní desky, plastové či lakované části nábytku. Nepoužívejte v blízkosti ohně! Přípravek obsahuje líh!

Obsažené éterické oleje: 

Tymiánový, hřebíčkový, z máty peprné,

Osvěžovač není vhodný pro vnitřní užívání! 

Bezpečnostní upozornění:

Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Podezření na genetické poškození. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Skladujte uzamčené. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.