Čínské bylinky - o nás

  • Nabízíme kvalitní bylinné směsy od dvou výrobců - TCM Bohemia a TCM Herbs. Od obou těchto prestižních výrobců můžete produkty vybírat z kompletního katalogu (jednotlivé kategorie naleznete ZDE), pro zjednodušení se však můžete orientovat také podle Vašich zdravotních obtíží (produkty TCM Bohemia podle potíží naleznete ZDE, produkty TCM Herbs podle potíží naleznete ZDE).
  •  Náš e-shop není pouze internetovým obchodem, ale zároveň i Vaším osobním poradcem při výběru těch optimálních doplňků stravy. Bylinné směsi Tradiční čínské medicíny (TCM) vycházejí ze zkušeností starých čínských lékařů. V současné době lze využívat bylinných směsí nejen na prevenci proti nemocem, ale i na stávající potíže, jakými jsou stres, snížená imunita, bolesti zad, kloubů, chřipky, alergie, zhoršené trávení a jiné neduhy, spojené s dnešní náročnou dobou. Kvalita produktů je u nás zaručena, každá šarže je testována. Kromě objednávky v našem e-shopu nás lze navštívit v našem Centru preventivní péče, kde mimo jiné nabízíme přímý prodej a diagnostiku TCM.
  • Je zapotřebí si uvědomit, že jen samotný produkt u nás zakoupený, není všelékem. Důležitým faktorem, možná i důležitějším, než samotné bylinné směsi je náš životní styl, zahrnující každodenní stravu, životosprávu, životní stres, prostě každodenní nástrahy, se kterými se setkáváme a denně vypořádáváme. Co se týče právě těchto všedností, budeme postupně na náš web přidávat stručné zásady, jak proti nim jednoduše bojovat, pomocí jen nepatrného úsilí. Je to nejsnazší a i nejlevnější věc, kterou pro své zdraví můžeme udělat. Koneckonců žádná léčba není stoprocentně účinná, pokud jí sami nevěříme a nepodporujeme ji. Chce to jen chtít...