E-shop - prodej čínských bylin

  • Nabízíme kvalitní bylinné směsy od dvou výrobců - TCM Bohemia a TCM Herbs. Od obou těchto prestižních výrobců můžete produkty vybírat podle jednotlivých kategorií, které naleznete níže na této stránce, nebo z kompletního katalogu (produkty mají kromě originálních návů i číselné kódy). Pro zjednodušení se však můžete orientovat také podle Vašich zdravotních obtíží (produkty TCM Bohemia podle potíží naleznete ZDE, produkty TCM Herbs podle potíží naleznete ZDE).
  • V našem e-shopu s tradiční čínskou medicínou si můžete vybrat bylinné směsi dle Vašeho uvážení. V případě, že si nejste jisti výběrem, navštivte stránku, kde Vám poradíme, jak vybrat správný produkt.
  • Kromě objednávky v našem e-shopu nás lze navštívit v našem Centru preventivní péče, kde mimo jiné nabízíme přímý prodej a diagnostiku TCM.
  • Pro doplnění terapeutických účiků produktů TCM Vám nabízíme prostředky pro aromaterapii. Jedná se o éterické a nosní oleje, přípravky pro péči o pleť a na ošetření těla, doplněk stravy nebo antimikrobiální osvěžovač vzduchu.

Kategorie produktů: