Cordyceps Max

E-shop - prodej čínských bylin » MycoMedica - Medicinální houby

Cena:280.00
expedujeme do 24h

TIBETSKÁ HOUBA (HOUSENICE ČÍNSKÁ) - doplněk stravy

Podpora energie, vitality a imunity.

Hlavní zaměření

-dechová nedostatečnost zhoršená fyzickou zátěží
-pobolívání v bedrech a kolenou
-sucho v krku
-časté močení

Světově proslulý produkt vyskytující se pouze na vysokohorských planinách Číny a Tibetu je vyhledávaný pro svůj jedinečný účinek na zvýšení imunity, zlepšení dýchání a plicních funkcí, či potenci. Zlepšuje fyzickou i mentální výkonnost. Cordyceps sinensis dokáže skloubit výživu a posílení energetického okruhu jak plic, tak ledvin - posiluje yang ledvin a zároveň vyživuje čchi plic.

Poznámka

Je častým podpůrným prostředkem čínských sportovců. Cordyceps je jednou z nejvzácnějších léčebně využívaných hub na světě.

Dávkování a doba užívání

2 - 4 kapsle 2 x denně po dobu dvou až tří měsíců. Z preventivních důvodů lze užívat dlouhodobě.

Působení

ZI FEI YI SHEN - rozhojní plíce, podpoří ledviny
ZHI XUE HUA TAN - zastaví krvácení, přemění TAN

DONG CHONG XIA CAO je natolik vzácným YAO, že se podává nejčastěji samostatně a zapíjí se hotovým odvarem nebo se dpolňuje některým z Wanů. Obvykle se předepisuje v případech, kdy je přítomno SHEN YANG XU, které se projevuje impotencí, nočními polucemi, častým močením, pocením přes den, pobolíváním v bedrech a kolenou apod., spolu s FEI YIN XU, které se mnifestuje suchým kašlem nebo pokašláváním, ve vykašlaném hustém hlenu se může objevovat krev, dále bývá přítomno noční pocení. S tímto stavem je možno setkat se u klientů oslabených dlouhodobou nemocí.

Balení

kapsle 50x250mg